Clas.Nom i CognomsTempsDiferència 1r
1 Comas Viladrich, Marta 30:08:21  
2 Codina Guardia, Sara 34:03:18 3:54:57
3 Guilera Sala, Monica 38:11:28 8:03:07

Clas.Nom i CognomsTempsDiferència 1r
1 Azpiroz Azpiroz, Ion 20:54:51  
2 Vinagre Cruz, Alberto 21:17:45 0:22:54
3 Casadellà Gardella, Jordi 21:35:06 0:40:15
4 Morgan, Casey 22:12:48 1:17:57
5 Sances Jimenez, Antoni 22:35:13 1:40:22
6 Passerat, Nahuel 22:54:57 2:00:06
7 Martin Pascual, Jordi 23:25:55 2:31:04
8 Zapata Tarifa, Tomàs 23:41:57 2:47:06
9 Turra Garcia, Rafel 25:02:41 4:07:50
10 Rafecas Figueras, Emili 25:03:39 4:08:48

Descarrega't les classificacions Generals

Descarrega't les classificacions per categories

Descarrega't les classificacions per equips

Descarrega't les classificacions Locals

Clas.Nom i CognomsTempsDiferència 1r
1 Ringeval, Céline 15:41:35  
2 Diaz Alfonso, Marisa 15:52:40 0:11:05
3 Garcia Diez, Mireia 16:46:28 1:04:53
4 Fàbrega Romans, Emma 16:46:29 1:04:54
5 Zarzuelo Larisgoitia, Eva María 16:55:01 1:13:26
6 Teresa, Forn Munné 17:00:23 1:18:48
7 Caballero Mirabet, Elisabet 18:54:31 3:12:56

Clas.Nom i CognomsTempsDiferència 1r
1 Tejero Madrigal, Sergio Luis 12:06:26  
2 March, Jean François 12:10:44 0:04:18
3 Macias Gonzalez, Carlos 12:36:05 0:29:39
4 Bertran Orriols, Pol 13:02:19 0:55:53
5 Mateos Delgado, Juan Jose 13:18:05 1:11:39
6 Ortega Navarro, Sergi 13:22:12 1:15:46
7 Olvera Baena, Ivan 13:34:48 1:28:22
8 Vidal Salvi, Jordi 13:54:56 1:48:30
9 Sanz Lopez, toni 14:09:02 2:02:36
10 Nogués Llorens, Jaume 14:12:53 2:06:27

Descarrega't les classificacions Generals

Descarrega't les classificacions per categories

Descarrega't les classificacions per equips

Descarrega't les classificacions Locals

Clas.Nom i CognomsTempsDiferència 1r
1 Roca, Emma 6:49:59  
2 Villegas, Nuria 6:56:11 0:06:12
3 Ferrer Crusellas, Núria 7:11:58 0:21:59
4 Segura Golferichs, Alba 7:25:45 0:35:46
5 Erra Arxé, Laura 7:32:08 0:42:09
6 Garcia Sanchez, Anna 8:26:04 1:36:05
7 Céspedes Esteve, Laura 8:32:16 1:42:17
8 Vivas Gomez, Jessica 8:44:40 1:54:41
9 Blasco Nanot, Sandra 8:48:46 1:58:47
10 Del Pozo Castillo, Verónica 9:02:53 2:12:54

Clas.Nom i CognomsTempsDiferència 1r
1 Moya, Eric 5:50:20  
2 Vidal Subinya, Xevi 5:55:52 0:05:32
3 Carrasco Martin, Israel 5:56:15 0:05:55
4 Hernández Moya, Ruben 5:58:10 0:07:50
5 Bautista Sureda, Aleix 6:01:16 0:10:56
6 Codolà Duch, Zoel 6:03:51 0:13:31
7 Barceló Mendoza, Eduard 6:11:23 0:21:03
8 Llamas Boza, Xavi 6:13:09 0:22:49
9 Romans Sala, Crisant 6:20:01 0:29:41
10 Mateos Sanchez, Desi 6:20:59 0:30:39

Descarrega't les classificacions Generals

Descarrega't les classificacions per categories

Descarrega't les classificacions per equips

Descarrega't les classificacions Locals

 

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information